Połączenia intermodalne
Polska – Wielka Brytania

Transport w temperaturze kontrolowanej

Tworzymy bezpieczne warunki transportu dla szczególnie wymagających ładunków.

Spełniamy potrzeby wielu branż

W Locotranssped współpracujemy zarówno z branżą spożywczą, chemiczną, jak i farmaceutyczną. Na polskie i międzynarodowe trasy wyjeżdża codziennie około 50 transportów chłodniczych, zorganizowanych i nadzorowanych przez naszych specjalistów. Sprawdź, dlaczego możesz zaufać naszej ofercie transportu w warunkach kontrolowanych.

Wysokospecjalistyczne rozwiązania chłodnicze

Efektywny transport w temperaturze kontrolowanej to połączenie wielu elementów: nowoczesnego zaplecza technicznego, skutecznych metod kontroli, a także umiejętności planowania trasy - tak by ładunek jak najszybciej trafił do punktu docelowego.

W Locotranssped korzystamy z wysokiej klasy, specjalistycznych kontenerów z niezawodnymi, spalinowo-elektrycznymi systemami zasilania. Dzięki temu dajemy Tobie gwarancję, że przez cały czas w chłodni panuje stała, zadana temperatura. Nasze zaplecze obejmuje aż 200 takich energooszczędnych kontenerów - dlatego w każdym momencie możemy podjąć się zleceń o praktycznie dowolnym tonażu, nieustannie monitorując przebieg jego przewozu. Do śledzenia wykorzystujemy technologię GPS - informacje dostarczane przez system potwierdzają, że transport przebiega ściśle według planu. 

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Z pasją i zaangażowaniem tworzymy firmę świadczącą nową jakość w branży usług transportowo-spedycyjnych. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

+48 612 793 500

Skontaktuj się z nami

biuro@locotranssped.pl
Locotranssped
Locotranssped
Locotranssped
Locotranssped