Połączenia intermodalne
Polska – Wielka Brytania

Transport intermodalny

Mocno rekomendujemy przyjazne dla środowiska i niezawodne w każdej sytuacji przewozy Intermodalne.

Stabilny transport mimo utrudnień

Brexit oraz utrudnienia w wymianie handlowej z odbiorcami z UK, rosnące koszty pracy i trudność pozyskania profesjonalnych kierowców, rewolucja związana z przepisami Pakietu Mobilności - importerzy i eksporterzy mierzą się obecnie z trudnymi wyzwaniami. Przekonaj się, w jaki sposób wszystkie te problemy rozwiązuje transport intermodalny.


Ekologicznie, oszczędnie i elastycznie

To, co dla niektórych jest zapowiedzią przyszłości, w Locotranssped już dziś traktujemy jako standard. W ramach połączeń intermodalnych korzystamy z wielu dróg i środków transportu - drogowego, kolejowego i morskiego - aby uniezależnić przewozy ładunków, które nam powierzasz, od jakichkolwiek aktualnych utrudnień.

Transport intermodalny charakteryzuje się niespotykaną elastycznością. Przewozy realizujemy z wykorzystaniem naczep, a także różnego typu kontenerów - standardowych i chłodniczych. Dążenie do maksymalnego wykorzystania dostępnych linii kolejowych pozwala zminimalizować emisję spalin, a jednocześnie zwiększyć wydajność, dzięki ominięciu utrudnień w ruchu drogowym. Aby maksymalnie usprawnić realizację zleceń, zapewniamy ich nieustanne monitorowanie przy pomocy nowoczesnych systemów elektronicznych. W efekcie specjaliści Locotranssped mogą skutecznie zarządzać transportem na każdym jego etapie, a Ty zyskujesz aktualną informację na temat statusu zlecenia. 

Skontaktuj się z nami

Najmocniejsze atuty transportu intermodalnego

Kluczowe połączenia

W ramach transportu intermodalnego obsługujemy kluczowe trasy na terenie Europy, w tym przewozy do Wielkiej Brytanii i Irlandii, krajów Beneluxu, a także basenu Morza Śródziemnego.  

Niższa emisja

Nowoczesne przedsiębiorstwa podkreślają świadome podejście do ochrony środowiska naturalnego. Transport intermodalny, dzięki zmniejszeniu emisji spalin, sprzyja działaniom proekologicznym.

Krótszy czas

Przewozy realizowane z wykorzystaniem linii kolejowych przebiegają znacznie szybciej, niż przewozy tradycyjnymi metodami. Czas eksportu towarów z Polski do UK to zaledwie 96 h!

Niższe koszty

Dzięki transportowi intermodalnemu nie tylko skracamy czas, ale również minimalizujemy koszty przewozów. Eliminujemy przy tym straty w postaci tzw. pustych przebiegów.

Skontaktuj się z nami

Z pasją i zaangażowaniem tworzymy firmę świadczącą nową jakość w branży usług transportowo-spedycyjnych. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

+48 612 793 500

Skontaktuj się z nami

biuro@locotranssped.pl
Locotranssped
Locotranssped
Locotranssped
Locotranssped