Połączenia intermodalne
Polska – Wielka Brytania

O nas

Z pasją i zaangażowaniem tworzymy firmę świadczącą nową jakość w branży usług transportowo-spedycyjnych. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi logistycznej zarówno małym lokalnym producentom, jak i dużym międzynarodowym korporacjom.

Wartości

Jesteśmy dumni z bycia jednym z pionierów transportu intermodalnego w Polsce, stając się coraz bardziej świadomymi oraz otwartymi na innowację w tworzeniu zintegrowanych łańcuchów dostaw. Podejmując inicjatywę i odpowiedzialność bycia inicjatorem rozwoju transportu intermodalnego w Polsce, dlatego każdego roku poszerzamy geograficzny obszar Naszej obsługi o nowe kraje ( w 2021 roku nasz serwis stał się obecny w Portugalii, Szwecji oraz Irlandii).

Założona w 2011 roku rodzinna firma z siedzibą w Polsce jest aktualnie serwisem drogowym oraz intermodalnym działając w 28 krajach europejskich tym samym tworząc w transporcie i logistyce rozwiązania kolejowe między Wielką Brytanią i Irlandią, a Europą kontynentalną.

Sprawdź naszą ofertę

Nasza odpowiedzialność

Nasza ambicja strategiczna zmieniła się w 2019 roku, kiedy skupiliśmy się już nie tylko na wynikach finansowych, ale w znacznym stopniu na eliminowaniu wpływu naszej działalności na środowisko, zwracając uwagę na zmieniające się warunki gospodarcze, dając przy tym stabilizację łańcuchów dostaw.

Świadomość zmian w trendach logistycznych zobowiązuje Nas do zapewnienia zrównoważonej logistyki intermodalnej dla Naszych Klientów, tak by dawać możliwość decydowania każdemu z Naszych Partnerów o tym, jaki chcą mieć wpływ na swój ślad emisyjny.

Sprawdź naszą ofertę

Wieloletnie doświadczenie

Realizujemy Transport Intermodalny, a nie jedynie o nim piszemy

Wieloletnie doświadczenie

Realizujemy Transport Intermodalny, a nie jedynie o nim piszemy

2011

Założenie firmy

Spółka Locotranssped powstała w 2011 roku w Poznaniu. Od samego początku działalności skoncentrowaliśmy się na kompleksowej obsłudze spedycyjnej firm.

2016

Certyfikat ISO 9001

Certyfikat ISO 9001:2015 potwierdza, że System Zarządzania firmą Locotranssped został oceniony jako bardzo profesjonalny i uznany za zgodny z wymaganiami norm oraz z zakresem oferowanych usług. To Nasza nieustanna praca w podnoszeniu jakości świadczonych dla naszych klientów pozwala nam tak dobrze rozumieć potrzeby Naszych partnerów.

2018

30 000 zleceń spedycyjnych

2019

Certyfikat HACCP

Mając na celu zapewnienie wysokich standardów świadczonych usług, Locotranssped wdrożyło i uzyskało certyfikację zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP co pozwala na monitorowanie wszystkich elementów podczas procesu transportu, w których bierze udział produkt spożywczy, w zakresie zachowania bezpieczeństwa i najwyższej jakości.

Uruchomienie pierwszej trasy Intermodalnej.

2020

Certyfikat ISO 28000

Nasz kolejny krok w kierunku jakości świadczonych usług dla Naszych klientów to wdrożenie Certyfikatu ISO 28000 który stanowi ramy zarządzania procesem transportu oraz pomaga minimalizować ryzyko wystąpienia zdarzeń niepożądanych, a więc pomaga zapewnić dostawy na czas bez ryzyka uszkodzenia towaru.

100 pierwszych jednostek Intermodalnych.

2022/2023

Ciągły rozwój i budowa nowych możliwości

Uruchomienie pierwszego pociągu Pomiędzy Polska – UK.

Galeria

Zobacz jak pracujemy

Skontaktuj się z nami

+48 612 793 500

Skontaktuj się z nami

biuro@locotranssped.pl
Locotranssped
Locotranssped
Locotranssped
Locotranssped