Połączenia intermodalne
Polska – Wielka Brytania

O nas

Z pasją i zaangażowaniem tworzymy firmę świadczącą nową jakość w branży usług transportowo-spedycyjnych. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi logistycznej zarówno małym lokalnym producentom, jak i dużym międzynarodowym korporacjom.

Wartości

Jesteśmy dumni z bycia jednym z pionierów transportu intermodalnego w Polsce, stając się coraz bardziej świadomymi oraz otwartymi na innowację w tworzeniu zintegrowanych łańcuchów dostaw. Podejmując inicjatywę i odpowiedzialność bycia inicjatorem rozwoju transportu intermodalnego w Polsce, dlatego każdego roku poszerzamy geograficzny obszar Naszej obsługi o nowe kraje ( w 2021 roku nasz serwis stał się obecny w Portugalii, Szwecji oraz Irlandii).

Założona w 2011 roku rodzinna firma z siedzibą w Polsce jest aktualnie serwisem drogowym oraz intermodalnym działając w 28 krajach europejskich tym samym tworząc w transporcie i logistyce rozwiązania kolejowe między Wielką Brytanią i Irlandią, a Europą kontynentalną.

Sprawdź naszą ofertę

Nasza odpowiedzialność

Nasza ambicja strategiczna zmieniła się w 2019 roku, kiedy skupiliśmy się już nie tylko na wynikach finansowych, ale w znacznym stopniu na eliminowaniu wpływu naszej działalności na środowisko, zwracając uwagę na zmieniające się warunki gospodarcze, dając przy tym stabilizację łańcuchów dostaw.

Świadomość zmian w trendach logistycznych zobowiązuje Nas do zapewnienia zrównoważonej logistyki intermodalnej dla Naszych Klientów, tak by dawać możliwość decydowania każdemu z Naszych Partnerów o tym, jaki chcą mieć wpływ na swój ślad emisyjny.

Sprawdź naszą ofertę

Wieloletnie doświadczenie

Realizujemy Transport Intermodalny, a nie jedynie o nim piszemy

Wieloletnie doświadczenie

Realizujemy Transport Intermodalny, a nie jedynie o nim piszemy

2011

Założenie firmy

Spółka Locotranssped powstała w 2011 roku w Poznaniu. Od samego początku działalności skoncentrowaliśmy się na kompleksowej obsłudze spedycyjnej firm.

2016

Certyfikat ISO 9001

Certyfikat ISO 9001:2015 potwierdza, że System Zarządzania firmą Locotranssped został oceniony jako bardzo profesjonalny i uznany za zgodny z wymaganiami norm oraz z zakresem oferowanych usług. To Nasza nieustanna praca w podnoszeniu jakości świadczonych dla naszych klientów pozwala nam tak dobrze rozumieć potrzeby Naszych partnerów.

2018

30 000 zleceń spedycyjnych

2021

Certyfikat IFS Logistics 2.3

opracowany przez stowarzyszenie GFSI w celu zapewnienia bezpieczeństwa w łańcuchu dostaw produktów żywnościowych

2022

Certyfikat ISO 9001:2015

Zawiera wymagania dla systemu zarządzania jakością mającego zastosowanie dla każdej organizacji, która potrzebuje wykazać zdolność do ciągłego dostarczania wyrobów zgodnych z wymaganiami klienta i mających zastosowanie przepisów oraz dążącej do zwiększenia zadowolenia klienta

2022/2023

Ciągły rozwój i budowa nowych możliwości

Uruchomienie pierwszego pociągu Pomiędzy Polska – UK.

2023

Ecovadis

platforma technologiczna, która umożliwia ocenę praktyk i sposobu postępowania dostawców w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. Ocena odbywa się przy pomocy metodologii, która opiera się o międzynarodowe standardy: Dziesięć Zasad ONZ Global Compact, konwencje Międzynarodowej Organizacji Pracy (ILO), standardy Global Reporting Initiative (GRI), normę ISO 26000, plan działania CERES oraz Wytyczne ONZ dotyczące biznesu i praw człowieka, znane również jako Ruggie Framework.
< więcej: https://locotranssped.pl/ecovadis >

2024

Certyfikat GDP

Certyfikat GDP potwierdza, że nasze procedury dotyczące obsługi i transportu intermodalnego produktów leczniczych spełniają rygorystyczne standardy jakościowe i bezpieczeństwa.

Galeria

Zobacz jak pracujemy

Skontaktuj się z nami

+48 612 793 500

Skontaktuj się z nami

biuro@locotranssped.pl
Locotranssped
Locotranssped
Locotranssped
Locotranssped