Połączenia intermodalne
Polska – Wielka Brytania

Pracuj z Nami

Wybierz miejsce pracy, w którym na pierwszym miejscu - na równi z profesjonalizmem - stawiamy wzajemne zaufanie i szacunek. Dołącz do zespołu, z jakim stawisz czoła nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom.

Kim jesteśmy?

W Locotranssped zapewniamy codzienny serwis logistyczny dla ponad 7000 kontrahentów na terenie całej Europy. Tworzymy i wdrażamy efektywne rozwiązania zwiększające wydajność oraz niezawodność globalnych łańcuchów dostaw. Sięgamy po technologie i narzędzia, które czynią naszą branżę przyjaźniejszą dla środowiska i ludzi.

Poznaj nas lepiej

Locotranssped to nie tylko technologie, ale także budowana i współtworzona przez nas wszystkich kultura organizacyjna. Nie mamy wątpliwości, że przyjazna dla pracowników forma oraz atmosfera pracy pomaga uzyskiwać fenomenalne wyniki i wyzwala efekt synergii. Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę, działać nieszablonowo i pracować w otoczeniu ludzi pełnych pasji - wyślij do nas swoje zgłoszenie.

Kogo szukamy?

Wiesz, że praca w branży logistyczno-transportowej wymaga umiejętności podejmowania decyzji pod presją czasu i traktujesz to jako ciekawe wyzwanie? Twoim żywiołem jest aktywność oraz motywacja, masz otwarty umysł i szybko się uczysz? Kreatywność towarzyszy Ci na co dzień, zawsze potrafisz znaleźć nieszablonowe rozwiązania, a w ich realizacji wykazujesz się doskonałą organizacją oraz samodyscypliną? Jeśli ten opis odpowiada Twoim mocnym stronom - nasza propozycja będzie dla Ciebie idealna.

Jak tworzymy przyjazne miejsce pracy dla Ciebie?

Jesteśmy różni i mamy różne potrzeby, choć nie zawsze zdajemy sobie z nich sprawę. Dlatego w Locotranssped pomyśleliśmy o wszystkim, co może być dla Ciebie ważne – zdrowie, kondycja, rodzina, odpoczynek, dom, rozwój oraz codzienne przyjemności – i o to zadbaliśmy. Poniżej benefity jakie oferujemy Naszym Pracownikom, nie zapominając o ich najbliższych.

Karta
multisport

Pakiet
Medicover

Telefon
służbowy

Nieformalny
dress code

Home
Office

Dofinansowanie
szkoleń i kursów

Pyszna
kawa

Owoce

Świętowanie
urodzin

Spotkania
integracyjne

Firmowa
biblioteczka

Program
poleceń

Jak przebiega nasz proces rekrutacji?

Dokładny przebieg rekrutacji zależy od stanowiska, na które aplikujesz i rodzaju wykonywanej pracy. Zawsze dbamy jednak o to, aby był komfortowy dla obu stron - dlatego wstępne rozmowy prowadzimy w formie on-line. W większości przypadków rekrutacja obejmuje cztery etapy:

Weryfikacja aplikacji

Na tym etapie analizujemy zgłoszenia i dokumenty od kandydatów, a wybrane osoby zapraszamy na spotkanie on-line.

Rozmowa online

Organizujemy ją, aby lepiej Cię poznać i przedstawić szczegóły naszej oferty. Część rozmowy może odbywać się w języku obcym.

Spotkanie w firmie

Dzięki osobistemu spotkaniu masz możliwość poznania nas, a także przedstawienia swoich sukcesów, doświadczeń i kwalifikacji.

Informacja zwrotna

Bez względu na wynik rekrutacji gwarantujemy, że otrzymasz od nas odpowiedź. Mamy nadzieję, że będzie dla Ciebie pozytywna!

Zajrzyj na nasz Profil Pracodawcy, na portalu Pracuj.pl i dołącz do nas!

Nie widzisz obecnie oferty dla siebie?

Wyślij CV i zaznacz, jakie oferty pracy Cię interesują, a będziemy pamiętać o Tobie podczas następnych rekrutacji.

Wyślij zgłoszenie

Poznaj siedzibę Locotranssped przyjazną pracownikom i przyrodzie

Wartości ekologiczne są nam bliskie nie tylko wtedy, gdy realizujemy zlecenia logistyczno-transportowe. Nasza siedziba mieści się w kompleksie biurowym zasilanym wyłącznie zieloną energią. Zobacz przyjazne otoczenie, które może stać się również Twoim miejscem pracy.

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami

+48 612 793 500

Skontaktuj się z nami

biuro@locotranssped.pl
Locotranssped
Locotranssped
Locotranssped
Locotranssped