Połączenia intermodalne
Polska – Wielka Brytania

FTL - usługi ładunków całopojazdowych

Zapewniamy terminowy i bezpieczny transport ładunków do dowolnego miejsca w Europie.

Działamy szybko i bezbłędnie

Transport ładunków całopojazdowych to najpopularniejsza forma przewozów. W Locotranssped podejmujemy działania aby wynieść jakość naszych usług FTL wysoko ponad obowiązujące na rynku standardy. Poznaj nasze metody, dzięki którym dopasowujemy ofertę do Twoich wymagań i oczekiwań.

Elastyczność na pierwszym miejscu

Braki na rynku surowców, klęski żywiołowe i coraz wyższe ryzyko kryzysów pogodowych mogą zachwiać nie tylko pracą przedsiębiorstw, ale także efektywnością transportu. W tak niepewnych warunkach ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej staje się stabilność oraz pewność przewozów - bez względu na sytuację zewnętrzną.

Nasz sposób na przezwyciężenie wszelkich nieprzewidzianych trudności to transport intermodalny. Obok drogowych środków transportu, w maksymalnym stopniu wykorzystujemy stabilne i ekonomiczne połączenia kolejowe. Dzięki temu jeszcze lepiej dopasowujemy metodę przewozu, jego warunki oraz czas do Twoich aktualnych potrzeb.

Zlecenia realizujemy korzystając z naszej własnej floty oraz zaplecza naszych zaufanych partnerów.

Skontaktuj się z nami

Najmocniejsze atuty FTL

Doskonała komunikacja

Dzięki zaawansowanym systemom śledzenia otrzymujesz zawsze aktualną informację na temat statusu zleceń. Dobra, bieżąca komunikacja to fundament udanej współpracy.

Pełne dopasowanie

Zapewniamy naczepy i kontenery oraz osprzęt dopasowany do specyfiki przewożonych ładunków. Zlecenia realizujemy w oczekiwanym przez Ciebie terminie i zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Kompleksowa obsługa

Wystarczy, że złożysz zamówienie i określisz termin przekazania ładunku. Wszystkimi pozostałymi kwestiami, łącznie z dopełnieniem formalności celnych, zajmą się specjaliści Locotranssped.

Perfekcja w każdym calu

Wyróżniają nas doskonale zaplanowane trasy, profesjonalny dobór środków transportu, a przede wszystkim zespół fachowców, dzięki którym każdy plan realizujemy ściśle według założeń.

Skontaktuj się z nami

Z pasją i zaangażowaniem tworzymy firmę świadczącą nową jakość w branży usług transportowo-spedycyjnych. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

+48 612 793 500

Skontaktuj się z nami

biuro@locotranssped.pl
Locotranssped
Locotranssped
Locotranssped
Locotranssped